Вулиця Аугушта

0
3

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 2 186

Одна з самих незвичайних і колоритних вулиць Лісабона знаходиться в центрі міста. Rua Augusta — головний пішохідний бульвар, де завжди багато городян і туристів. Вона з’єднує тріумфальну арку на Терейру-ду-Пасу з площею Россіу. Кращого місця для неспішної пішої прогулянки з незвичайними кафешками і цікавими магазинчиками в Лісабоні просто не знайти.

Вулиця Аугушта — це досить широкий пішохідний бульвар, створений ще в XVIII столітті. Його вимощена бруківка вручну з невеликих чорних і білих плиток, утворюють складний орнамент. Ці тротуари називаються кальсада і приваблюють безліч туристів. Тут завжди багато вуличних торговців різними солодощами, смаженими каштанами або невеликими сувенирчиками ручної роботи. Тут часто дають невеликі вистави вуличні артисти і циркачі. Строкаті лавки торговців і прогулювалися продавці квітів з величезними кошиками роблять цю вулицю надзвичайно яскравою і такою, що запам’ятовується.

Вулиця Аугушта знайома і своїми ювелірними магазинами. Їх легко знайти за назвами: Руа-так-Прата — вулиця срібла і Руа-ду-Оуру — вулиця золота. На перетині Rua Augusta з іншими вуличками розташовані відкриті літні кафе і кондитерські, в яких можна перекусити і помилуватися рябої життям. Тут можна поїсти і більш грунтовно — наприклад, у ресторані Concha d Ouro, знаменитому своїми стравами з морепродуктів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here