Вулиця Меркадерес

205

Вулиця Меркадерес починається від вулиці Empedrado і закінчується площею Плаза Велья. У цій частині міста в основному селилися багаті колонізатори, тому на вулиці Меркадерес багато красивих і незвичайних будинків в різних стилях.

Якщо рухатися від початку вулиці в бік “Старій площі”, зліва буде Музей Археології, експозиція якого складається з речей, знайдених у старих будинках цій частині міста і за межами Гавани. Далі – Palacio de los Capitanes Generales, колишня офіційна резиденція губернаторів Куби. Останній губернатор покинув палац у 1898 році, в 1899-1902 тут був штаб військових губернаторів з Америки, з 1902-1920 тут був Президентський Палац. Сьогодні це будівля перетворено на музей.

Після перетину з вулицею Obrapia на правій стороні можна побачити два цікавих будинку. Перший – готель Abros Mundos. Тут у 1932-39 роках жив і працював Ернест Хемінгуей, знаменитий письменник і володар Нобелівської Премії. Маленька кімната, в якій він жив, нині перетворена в музей. Другий будинок – це будинок-музей Симона визволителя Болевара (Casa de Simon Bolivar). У парку навпроти стоїть його статуя.

Якщо пройти ще трохи, можна знайти Музей Шоколаду.
Також на вулиці багато магазинчиків, лавок, ресторанів, кафе і готелів.