Вулиця Ріволі

110

Потрапляючи на вулицю Ріволі, ви, як кажуть, вбиваєте двох зайців: і з пам’ятками знайомитеся, і робите покупки. Справжній історизм найдовшої вулиці в Парижі аніскільки не заважає всім відомим торговим маркам вести тут успішний бізнес.

Вулиця Ріволі була створена за наказом Наполеона, і багатьма вважається самим істотним внеском у будівництво та планування Парижа. Вулиця отримала назву на честь італійського міста Ріволі, під яким Наполеон здобув важливу військову перемогу.Свій початок Ріволі бере у площі Згоди і тягнеться вздовж Сени до площі Бастилії. З визначних пам’яток тут можна побачити позолочену статую Жанни д’арк розташовану на площі Пірамід, вежу Сен-Жак, а так же самий відомий художній музей світу – Лувр.

Але більшу частину Ріволі займають будинки, в яких частина першого поверху перетворена на суцільну арочну галерею. Ось тут і розташовується безліч магазинів і магазинчиків, які ваблять до себе модниць і модників усіх віків і національностей. На світ яскравих вітрин злітаються, як метелики, любителі красиво одягнутися і добре виглядати. Тут без перебільшення є все: взуття, одяг, білизна, тканини, парфумерія, коштовності. Відвідування деяких магазинів схоже на відвідування музеїв – красиво, але нечувано дорого. Не турбуйтеся: вулиця довга, знайдете магазин і з демократичними цінами. Можна впевнено сказати, що без покупок звідси не піде жодна людина, тим більше, якщо він – жінка.