Як перевірити чи можна виїхати за кордон!!!!

У мене борги, чи мене випустять. Як перевірити, чи можна виїхати за кордон? Останнім часом став дуже актуальним питання, чи відпустять закордон з боргами. Борги можуть бути різні — по комуналці, кредит, арешт за рахунками. Ну і звичайно гучний і болюче питання — борг по аліментах. Як і де можна дізнатися цю інформацію і не переживати перед виїздом, а спокійно збирати валізи. Ми вирішили розповісти про всіх перевірених варіантах як перевірити себе. Отже, у вас є борг, арешт, аліменти, що робити. Першим пунктом, ви можете піти до будь-якого Нотаріуса і він вам дасть відповідь — чи є на вас виконавче провадження і заборона на виїзд.

Що вам дасть цей візит і сплачені гроші. Вмить дасть виписку з реєстру, де буде видно всі арешти, наявність\ відсутність справи у виконавчій службі. Прострочений кредит, який ви платите, але не під час, теж не обмежує вам виїзд. Отже нотаріус каже, що на вас є арешт, він не дасть вам інформацію з — за чого саме накладено арешт на майно або по рахунках, але дасть вам інформацію по Виконавчій службі, де знаходиться ваша справа. Лист, як правило, потрапляє в місце призначення протягом декількох днів, і потім ми чекаємо на відповідь. Відповідь прийде на ваше ім’я рекомендованим листом. При собі потрібно мати паспорт або ID карту та іпн. Протягом пари хвилин вам дадуть повну інформацію щодо арештів, їх наявності, ви дізнаєтеся хто саме подав на вас позов, і вам розкажуть як зняти ці арешти, так само ваш виконавець дасть інформацію про наявні обмеження на виїзд.

Але для 100% гарантії необхідно писати в прикордонну службу. З практики, ніхто не забороняє виїзд, якщо сума незначна. Які ваші дії, якщо все ж ви невиїзні. Погашати борг у тієї інстанції, яка на вас подала в суд. Збирати папери про відсутність боргу, про те, що заявник позову просить припинити виконавче провадження. Додати квитанцію про сплату судового збору та віднести вашу виконавцю. Арешт знімається протягом тижня. Ще тиждень піде, щоб подати інформацію про відсутність претензій у прикордонну службу. Тому сплативши все, ви повинні написати повторое лист прикордонникам і спати спокійно. Якщо ви не впевнені в тому, чи можна вам виїжджати — просто зробіть ці пару кроків, і спокійно збирайте валізи.