Як вибрати агентство з працевлаштування іноземних громадян в ізраїлі

9-14-2019

Как выбрать агентство по трудоустройству иностранных граждан в израиле
Робота в Ізраїлі — це відмінна можливість, за короткі терміни, заробити на власну квартиру, машину, розплатитися з іпотекою, або ж просто обзавестися капіталом. Вакансії в Ізраїлі, на яких вже зараз працюють наші клієнти. (8, 5$)/година Покоївки Прибиральники Обслуговуючий персонал Керуючі Різноробочі. (8, 5$)/година Кухаря Мийники посуду Прибиральники Різноробочі. (10$)/година Зварювальники Плиточники Шпаклевщики Малярі Різноробочі. (8, 5$)/година Скляний завод Пластиковий завод Переробка горіхів Виробництво серветок. КОНСУЛЬТАЦИЯМы надаємо великий вибір додаткових послуг: детальна покрокова консультація, зустріч в аеропорту, тимчасове й постійне проживання, сім — карта місцевого оператора, прискорене оформлення дозволу на роботу (протягом 24 годин), підбір вакансії і працевлаштування, медична страховка, супровід особистого куратора для вирішення будь-яких питань на весь період вашого контракту, а також повний пакет послуг по системі «все включено», включаючи місяць проживання (з можливістю продовження контракту).
Також хочемо вам порекомендувати агентство по трудоустройству иностранных граждан в израиле
Сподобалася можливість вибору варіантів оформлення.
Терміново знадобилися гроші, знайшла на авіто вакансію в Ізраїлі, відправила резюме. Зателефонувала дівчина, провела співбесіда на вакансію кухаря. Я запитала, чи взагалі є робота в кафе, ресторані, в пекарні. Мене запевнили, що є не разово, а стабільно, навалом, працюй — не хочу.
Дуже переживали їхати в незнайому країну. Чоловік наполіг, ні краплі не пошкодували. Повернулися через рік, і відпочили, і попрацювали.
Запропонували багато вакансій, я за фахом електрик, вибрав роботу по своїй професії. Завжди і скрізь є свої нюанси. Треба просто робити свою роботу, а інше вас не стосується.
Роботи було багато, але клімат хороший, а головне море через дорогу 🙂 Спасибі Бадднер — Ви найкращі. Їздив на заробітки в Ізраїль в тому році на півроку і влаштовувався через вашу фірму. Довго сумнівався, все таки незнайома країна і чув багато про обмани у цій сфері. Ні краплі не пошкодував з вибором компанії. Зустріли в аеропорту, допомогли з оформленням всіх документів, страховкою і проживанням. Ми надаємо вакансії по всій країні не лише для жителів Ізраїлю, але і для іноземних громадян з усього світу, які володіють Російською мовою.