Як вибрати автобусний тур

Как выбрать автобусный тур
І не дивно – у більшості таких турів можна за кілька днів оглянути відразу кілька країн і міст. До Вашого вибору представлені автобусні тури, авіатури з вильотом з Мінська і Риги, а також круїзи на поромі. Тури вихідного дня дозволяють вирватися з міста на відпочинок, поринути у незвичну атмосферу і побачити багато цікавого.
Також хочемо вам порекомендувати Silver-tour
Вибрати зі всього цього різноманіття буде дійсно складно. Вам залишилося лише вибрати кілька параметрів і список актуальних турів готовий. До Вашого розпорядження пропонуються як автобусні тури на море, так і авіа екскурсії по Європі у величезній кількості. Ви зможете побачити звичні країни в абсолютно новому світлі, дізнатися багато цікавого про визначні місця та познайомитися з споконвічними звичаями і традиціями цих країв.
Будь-екскурсійні автобусні та авіа тури можна придбати в розстрочку на 4 місяці по карті . При використанні карти розстрочки, оплачується повна вартість туру без урахування знижки.
Екскурсійні тури по Європі — чудова можливість провести відпочинок в Європі не тільки приємно, але і корисно. Особливо це стосується сімей з дітьми – що може бути краще, ніж дати дитині можливість доторкнутися до дорогоцінного культурної спадщини всього світу. Все більше людей воліють проводити тривалі вихідні в Європі, а не на сонячному пляжі. Ці тури припускають значно більше часу на знайомство з країною, ніж екскурсійні тури. Вони ідеально підійдуть для сімейного відпочинку. Подібну подорож буде не тільки приємним, але і пізнавальним для вас і вашої дитини. Після екскурсійного туру у вашій сім’ї залишиться маса вражень і спогадів, а ваша дитина зможе похвалитися ерудицією на шкільних заняттях і в колі друзів.
Екскурсійні тури – це відмінне рішення для відпуску будь-якої тривалості.
У вартість туру завжди включаються такі послуги, як комфортабельний автобус і/ або літак/ пором, номер у готелі з відмінним сервісом, одноразове харчування в готелях, екскурсійний гід і повноцінна культурна програма. Крім усього включеного в тур, ви зможете доповнити свою подорож різними приємними програмами – наприклад, річковий прогулянкою або відвідуванням знаменитої галереї. Поїздка відбулася на травневі свята, погода була сонячна, але ветренная. Море, пісок, сосни, баклани, пором, пошуки бурштину. У майбутньому хотіла б відпочити там якомога довше.
Дуже сподобалася організація туру до Італії  приємні компетентні та уважні працівники, гарний сайт і офіс, своєчасне інформування про дату виїзду, про перелік необхідних документів. Дізналися багато нової інформації про Італії і закохалися в цю країну.