Як вибрати готель в Туреччині і не зганьбитися

Travel to

Якщо ваш вибір — розслаблений пляжний відпочинок «все включено» — то особливо важливо вибрати хороший готель.
А як же його вибрати? І кому вірити? Ось тут давайте докладніше.

Пункт перший. Занудний, але важливий.
В першу чергу важливо визначити найважливіші для вас критерії місця розташування готелю. Внутрішнє оснащення залишимо на потім, а ось, що повинно бути зовні і поруч — вирішимо зараз.

Визначте для себе:
а) Зірочки. Так уже повелося, що турист, який їде на пляжний відпочинок, в першу чергу цікавляться кількістю зірок готелю. І почасти це вірно, але слід пам’ятати, що зірки — це все одно не панацея, і в п’ятизірковому готелі може бути дуже шумно під вашими вікнами, може не вистачати лежаків або бути нелюбимий вами гальковий пляж.
Але деякі поради дати можна. Якщо хочете заощадити і плануєте не просто лежати в готелі, але і ходити на море і по місту — можна обережно придивитися до тризіркових готелях — іноді серед них трапляються дуже навіть непогані варіанти (як вибирати, на що звертати увагу — дивіться далі).
У що б то не стало прагнути до «п’ятірці» теж не варто — часто межа між «четвіркою» і «п’ятіркою» буває розмита. А ось ті, хто спочатку розраховує на абсолютний ідеал відпочинку тільки тому, що вибрав п’ятизірковий готель, часто розчаровуються.
от2
від
б) Пляж. Як далеко повинен бути пляж від готелю і якого він повинен бути виду? Тільки пісок, тільки галька? Пляж від готелю або загальний пляж? Чи ви погодитесь, якщо зовсім недалеко від пляжу буде проходити траса насичена?
Наскільки це важливо для вас?
1343084380_1343032140_bxxxddd8sdy
1373269410_joy-8
в) Оточення. Чи важливо вам, щоб біля готелю була велика територія? Чи вам головне, щоб поруч був місто, тусовка, а не чисте поле? Немає зовсім поруч будівництва, яка буде шуміти і турбуватись? (до речі, про будівництво турагент справедливо може і не знати, а от ви можете з більшою ймовірністю дізнатися це за відгуками і через гугль мэпс) Куди будуть виходити ваші вікна, не буде там дуже шумно?
До речі, про вид з вікон — не поспішайте радіти, якщо в путівці у вас написано sea view (вигляд на море) — іноді в цю категорію потрапляють номери, в яких, щоб побачити море, треба вийти на балкон, підійти до його лівому/правому краю, як слід зігнутися, витягнути шию — і ось він, довгоочікуваний sea view!