Як вибрати квадроцикл

Как выбрать квадроцикл
Ви можете відновити пароль або зареєструватись якщо ще не проходили реєстрацію. Безліч моделей і брендів дозволяють батькам купити найкращу мотоигрушку для юного гонщика. На що потрібно звертати увагу, вибираючи квадроцикл.
Також хочемо вам порекомендувати тот самый магазин
Головною вимогою для будь-якого дитячого транспорту завжди залишається його безпеку. Зазвичай квадроцикли для дітей мало чим відрізняються від своїх «старших братів». Правда, у них менша потужність двигуна і простіше конструкція, в порівнянні з «дорослими» моделями.
У дитячих квадроциклах можна здійснювати батьківський контроль. Для цього передбачена спеціальна ручка, що дозволяє регулювати швидкість руху. Також в транспортному засобі присутні механізм дистанційного відключення двигуна і ключ стартера, завдяки чому малюк не зможе скористатися своїм «залізним конем» без нагляду дорослих.
Дитячі квадроцикли розрізняються за зовнішнім виглядом і технічними характеристиками. На такому пристосуванні зручно кататися по асфальту, стежками і піщаного покриття.
Діти від 10 років і старше можуть кататися на квадроциклах з двотактним або чотиритактним двигуном, які розраховані на порівняно велику вагу. У таких мотоигрушках передбачений спідометр, сигнали повороту і дзеркала. Якщо ви не хочете купувати дитині бензиновий квадроцикл, придивіться до машинок на електричному ходу.
Швидкість электроквадроциклов близько 4 — 5 км/ год, що дорівнює швидкості пішого ходу батьків. Ці пристосування мають невелику потужність (до 25 Вт), яка не розрахована на їзду по бездоріжжю, подолання підйомів і гірок.
Якщо хочете придбати дитячий квадроцикл, вибирайте варіант з автоматичною коробкою передач.
Бажано, щоб обидва гальма в транспортному засобі перебували на кермі. Таким чином, педаль не заважатиме під ногами, а в разі екстремального гальмування набагато швидше затиснути ручки гальма, розташовані на кермі.
Дитячі квадроцикли для малюків обов’язково повинні мати обмежувач швидкості і пульт для батьків.
Корпус дитячого транспортного засобу повинен добре захищати малюка від потрапляння бруду на обличчя і одяг дитини.
Обертові елементи і деталі вихлопної системи повинні бути закриті кожухами, щоб дитина не отримав травму.
Вибір квадроцикла для дитини – задача досить проста, якщо ви знаєте основні характеристики цих транспортних засобів.