Як вибрати робот — пилосос

Как выбрать робот- пилесос
Добрий день, шановні читачі! З вами Олександр — інженер, який розбирається в техніці. Вдома у мене двоє маленьких дітей і собака. Один весь час впускає на підлогу їжу і кришить печива по квартирі. Друга, дволітки, обожнює кидатися в пса хлібом, а ще весь час тягає з передпокою брудні кросівки і приміряє їх у куточку, розсипаючи пісок. Собака не тільки приносить бруд з вулиці на лапах, але і страшно лізе — її шерсть клаптиками літає по хаті як перекоти поле, і забивається по кутах.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее на ресурсе
Модуль пилососа з подовженим розтрубом має високу потужністю всмоктування. Оснащений двома щітками з виступають за габарити ворсом, що дозволяє пилососа ретельно прибирати кути. Фільтр HEPA забезпечує посилену очищення повітря. Пилозбірник об’ємом 0,3 л легко чистити. Для вологого прибирання приєднується миючий модуль з ганчіркою великої площі. Ультрафіолетова лампа знезаражує прибирається поверхню.
Робот-пилосос з високою потужністю всмоктування (50 Вт) і низьким рівнем шуму 50 ДБ). Оснащений HEPA-фільтром з дворівневою системою фільтрації, 28 датчиками орієнтування і оптичними сенсорами. Малогабаритний (діаметр 30 см, висота 7,5 см, об’єм пилозбірника 0,6 л), що забезпечує можливість проводити прибирання у важкодоступних місцях. Контейнер і фільтри можна мити водою.
Пилосос має невеликий розмір 321 х 335 х 100 мм, при цьому обсяг пилозбірника 1 л. Укомплектований комбінованої лепестково-щетинистой турбощітка, що підвищує якість прибирання. Гофрований фільтр утримує мікрочастинки до 0,3 мікрон, що ідеально підходить для людей, які страждають алергією. Технологія лазерного сканування з функцією створення карти території дозволяє орієнтуватися в просторі, знижуючи витрати часу на прибирання. Є також функція старту з місця закінчення попередньої операції.
Компактний корпус 35/35/9,1 см забезпечує доступ під низько стоять об’єкти. Маневрений, пружинна підвіска і незалежно обертові колеса дозволяють долати перешкоди вище 5 сантиметрів. Великий пилозбірник 1,1 л з індикатором наповнення. Оснащений великою кількістю сенсорів, які розпізнають тип покриття і ступінь забруднення, визначають наближення перешкоди. Щітки, позбавлені ворсу, виключають намотування волосся або ниток. Має Wi-Fi модуль і фірмове програмне забезпечення для iOS і Android. Воно встановлюється на смартфон, що дозволяє зручно управляти всіма функціями на відстані.