Як вибрати сплав по річці Чорний Черемош


Как выбрать сплав по реке Черный Черемош
Залежно від погоди і рівня води графік і маршрут може незначно змінюватися. У будь-якому випадку ми з вами відвідаємо три основні річки для рафтингу в Україні. Чорний Черемош, Білий Черемош, Прут.
Також хочемо вам порекомендувати сплав по реке Черный Черемош
Поїхати з нами може будь-який бажаючий. Рафтинг вимагає середньої фізичної підготовки, і найголовніше — готовність проходити пороги, і не боятися води. Після детального інструктажу і вступних занять ви будете знати, як тримати весло правильно і безпечно поводитися на воді. У процесі навчання досвідчений інструктор навчить вас азам проходження порогів. Тоді ви потрапили за адресою. Три річки за три дні.
Справжній рафтинг в Карпатах можливий на трьох річках Чорний Черемош, Білий Черемош і Прут.
Справжній рафтинг проходить в сезон «високої води», коли тануть сніги і річки максимально повноводні.
Справжній рафтинг можливий на рафтах, катамаранах та каяках, байдарках.
Що вийде, якщо поєднати все це разом. Додайте до цього проживання в комфортабельних котеджах, смачне харчування, гарячий душ і лазню, повний супровід під час туру, досвідчених інструкторів — гідів. Отримуємо ідеальний рафтинг в Карпатах. І все це — за три дні.
Даний тур підійде тим, хто вже знайомий зі сплавами і рафтингом – так як ми побуваємо на всіх основних локаціях, випробуємо на себе пороги різної категорії складності. Також тур підходить новачкам, адже ми будемо нарощувати складність поступово, починаючи з загального інструктажу, більш легких порогів.
Будьте готові до потоків води, дикому адреналіну, масу вражень і неймовірних емоцій. Ми будемо багато сміятися і кричати під час сплаву, і не менш жваво обговорювати в сауні після.
Красиві пейзажі Карпат і свіже повітря – відмінне доповнення до подорожі. А прогулянка по Івано — Франківську з традиційним вже гастротуром – чудове завершення наших пригод.
День.
Чорного Черемоша, старту маршруту с.
Примітка: якщо рівень води буде недостатньо високою, сплав відбудеться на ділянці від кемпу до с.
День.
Примітка: якщо рівень води буде недостатньо високою, сплав відбудеться на ділянці від с.