Як вибрати стікери


Как выбрать стикеры
Мені подобалася ідея побачити деякі з моїх малюнків у щоденних розмовах та спілкуванні.
Також хочемо вам порекомендувати Отзывы от реальных людей
Виявляється, що це досить просте заняття. Чому б вам не спробувати. Мені подобалася ідея побачити деякі з моїх малюнків у щоденних розмовах та спілкуванні. Це моя перша спроба самостійно опублікувати стікери / iOS додаток (це той самий процес), і я розповідаю про це з точки зору дизайнера. Можливо, деякі кроки можна поліпшити, і я буду рада почути про це. Весь процес коротко: 1 День — 3: Розробила концепцію, накидала на папері. Використовувала Illustrator для створення цифрової копії своїх замальовок. День 4: Скачала і вивчила Xcode для створення стікерів. Купила аккаунт Apple Developer і виконала безліч іншої роботи для завантаження своїх стікерів. День 6: Статус програми змінився . Експортуйте PNG, переконайтеся, що фон зроблений прозорим, @1x достатньо. У роботі над іконкою я вибрала Sketch.
Загалом, всього є 12 зображень, які вам знадобляться для Xcode і ще одна для iTunes Connect. Деякі поради щодо створення іконок в Sketch: Якщо ви копіюєте вектор прямо з Illustrator, переконайтеся, що ви заздалегідь конвертували криві в контури. Так ви уникнете того, що деякі криві будуть занадто товстими або занадто тонкими при масштабуванні до потрібних розмірів. Таким чином, коли ви зробите другий набір стікерів, вам потрібно замінити лише одне зображення. Експортуйте їх @1x і покладіть все в одній папці. Переносимо всі ассеты в XcodeТеперь, коли у вас готові всі ресурси, настав час настроїти їх використання в Xcode – середовищі розробки від Apple.
В принципі, весь він складається з двох частин – перенесення ваших малюнків і завдання іконки додатка. Основна частина роботи по публікації додатки настає після цього, особливо якщо ви робите все в перший раз, як я. Я розповім про налаштування Xcode, тестуванні, завантаженні програми в iTunes Connect та інших необхідних речей в наступній частині. Я була страшенно схвильована, коли вперше побачила свої стікери в магазині додатків, віддайте їм належне, якщо вам сподобався мій розповідь :).