Як вибрати термочашку Zojirushi

11-11-2019


Стійкість до утворення нальоту і не вбирає запахів.

Інформація здесь в описі моделі носить довідковий характер. Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет — магазину характеристики і комплектацію товару. Стійка до плям покриття з нержавіючої сталі SlickSteel®. Запобіжник запобігає випадкове відкриття кришки і розлиття напою. Двуступінчатий процес відкриття кришки запобігає розбризкування рідини. Підходить для більшості автомобільних підстаканників. Японська компанія Zojirushi вже більше 90 років виготовляє харчові термоконтейнери, термоси та термокружки, вакуумну продукцію і посуд для туризму.

Термочашку Zojirushi SM — YAF48 настільки продумана в деталях, що знайде собі застосування буквально в будь-якому місці і за будь-яких обставин, будь то робочий кабінет, поїздка в машині або вилазка на природу. Вага і габарити чашки не надто обтяжать сумку, а зовнішній вигляд не змусить червоніти ні в офісі, ні на діловій зустрічі. цілком достатньо, щоб задовольнити переважна кількість любителів великих порцій напоїв. Цьому сприяють вакуумна ізоляція і подвійна колба з тонкої високоякісної сталі. Всередині колба покрита спеціальним тефлоновим складом, що забезпечує стійкість до утворення нальоту і не вбирає запахів. Таким чином, присмак і запах випитого напередодні бульйону не стане нагадувати про себе при заварці свіжої порції чаю. Кришка термокружки відкривається однією рукою шляхом натискання передбаченої для цієї кнопки. Причому спочатку при затиснутій кнопці кришка відкриється незначно — для того, щоб випустити пару, що утворилася. Після відпускання кнопки кришка розкривається повністю.

При бажанні механізм кришки блокується у відкритому стані. На шийці є спеціальна пластикова насадка для захисту губ від опіку про гарячі стінки колби. Випадкове відкриття і протікання рідини з термокружки практично виключено. Сама термочашка сконструйована так, що практично не має зайвих поглиблень і легко миється під струменем води. І хоча коштує вона зовсім недешево, в даному випадку цінник більш ніж виправданий властивостями моделі і зручністю в обігу з нею.