Як вибрати тур в Болгарію

Как выбрать тур в Болгарию
Цікавлять інші дати або готелі.
Також хочемо вам порекомендувати билет в Болгарию стоимость
Зробіть ще один крок до відпустки.
Болгарію і жителів Білорусі здавна пов’язують дружні відносини, туристичні — в тому числі. Причин тому чимало: тут за відносно невисоку ціну навіть вибагливий турист зможе чудово провести час відпочинку і отримати величезне задоволення від поїздки. Природа Болгарії зачаровує пейзажами: тут і гірські масиви Балкан, і затишне узбережжі Чорного моря.
В будь-який сезон ви знайдете собі відпочинок до душі: гірськолижні курорти – в зимовий час, і пляжний відпочинок на Чорноморському узбережжі – влітку. У будь-який час року Ви можете відправитися на відпочинок в Болгарії з дітьми та незабутньо провести час».
Це обов’язкові умови готелів Болгарії. Європейське обслуговування та домашній затишок ви зустрінете в готелях будь-якого рівня, і, що дуже важливо, за досить демократичними цінами. Особливо це важливо, якщо Ви поїхали на відпочинок до Болгарії з дітьми.
Багато болгарські курорти відомі своїми гучними, веселими вечірками і енергійної нічним життям. Величезне число закладів: бари і кафе, дискотеки і клуби не дають нудьгувати і додають в подорож яскраві фарби.
Не можна не відзначити величезну кількість пам’яток, пам’яток культури і багату історичну спадщину країни. Це дозволить влаштувати дитині не тільки веселий, але і корисний дитячий відпочинок в Болгарії Химерна, легко упізнається архітектура в поєднанні з дивовижною природою підкорюють серця всіх відпочиваючих. Софія, Пловдив, Несебр, Балчик, Долина Троянд – всіх місць не перерахувати, але кожна — по — своєму унікальне. При цьому ціни на відпочинок в Болгарії з Мінська не вдарять по сімейному бюджету.
Завдяки цій квітці, Болгарія прославлена на весь світ. Буквально на кожному кроці зустрічається величезний вибір парфумерії, косметики і навіть напоїв з троянди, а ніжний тонкий аромат додає особливу атмосферу болгарським курортів. Ви можете зробити подарунок на згадку про відпочинок як для себе, так і для своїх близьких.
А щоб відчути колорит країни до кінця, обов’язково варто скуштувати страви болгарської кухні. Овочеві та м’ясні страви, ароматна випічка, фрукти, йогурти, вишукані страви з м’яса і риби – вибір досить різноманітний і неймовірно апетитний. Випадки отруєння на курортах просто виключені. Тому Ви можете не переживати за безпеку дитини, якщо запланували дитячий відпочинок у Болгарії.
Автобусні тури в Болгарію з Мінська — один з кращих варіантів для бажаючих відпочити на морі за бюджетною ціною. Автобус відправляється з Мінська і слід до болгарського курорту Несебр, роблячи зупинки на найпопулярніших курортах чорноморського узбережжя Болгарії. Ціни в Болгарії на автобусі вас приємно здивують.