Як вибрати ванну кімнату

Как выбрать ванную  комнату
Розмір приміщення і можливі відстані між всіма об’єктами в кімнаті. Саме її габарити, в цілому, впливають на вибір матеріалів меблів, оскільки встановити дорогу дерев’яну тумбу зі стільницею з масиву дозволити собі можуть власники просторих ванних. У них душові кабіни і ванни знаходяться далеко від предметів подібної меблів у ванній зоні, і є вікно, чи хороша вентиляційна система, яка не дозволяє волозі затримуватися на поверхнях. Зовсім інша справа – компактні ванні кімнати розміром 4-6 квадратних метрів, де постійна волога і частий контакт з водою мають на увазі купівлю простий, але якісних меблів з відмінними водовідштовхувальними властивостями поверхонь.
Також хочемо вам порекомендувати ванная комната
Вузький і високий (в ідеалі, майже до стелі, шафа-пенал незамінний, якщо на маленькій площі необхідно зручно розмістити все для прийняття душу, ванни або просто щоденного вмивання. При своїх скромних, на перший погляд, габарити (може бути не більше 30 х 40 см глибини), пенал, нерідко, обладнують безліччю поличок, висувних ящиків і кошиків, тому у вас не виникне проблем з тим, як і де розташувати велику кількість банного приладдя.
Цей матеріал дуже популярний у наш час, і багато імениті закордонні виробники дорогих меблів рясно використовують саме його. З МДФ можуть бути виконані фасади, корпус, декоративні елементи, стільниці. Щоб захистити від вологи і дещо облагородити матеріал, його покривають ВДСП, просочують спеціальними складами, вибирають вологостійкий матеріал підкладки.
Меблі з МДФ для маленьких кімнат повинна оброблятися з особливою старанністю, адже від цього безпосередньо залежить термін її служби. Так, на плити спочатку наносять кілька шарів поліуретановою грунтовки, після цього – глянсових емалей (щоб захистити від вологи, подряпин і вм’ятин). В остаточному підсумку проводять сушку допомогою ультрафіолетових променів, що робить поверхні ідеально рівними.
Штучний камінь, або композит, на ринку сучасних матеріалів для виготовлення меблів, в тому числі, для ванної, стає все популярнішим. Він нічим не поступається натуральним порід, і здатний імітувати їх усіх. Стільниці і раковини з композитних матеріалів вологостійкі, не бояться механічних пошкоджень (сколовши, подряпин), а покриття гелькоутом робить їх ще й антибактеріальну.