Як вибрати юриста

Однак слід враховувати, що знайомі не завжди бажають вам добра. Також може виявитися, що у знайомих, які Вам порекомендували юриста, була справа, в якому даний юрист спеціалізується, а у вас — справа, подібних яким у нього не було. Такий юрист вам не потрібен. Хочу порекомендувати вибрати http://ustgroup.com.ua

Стаж роботи

Великий стаж роботи, як правило, говорить про наявність у юриста досвіду за професією. Однак тільки на стаж спиратися не варто, так як юрист може мати великий стаж в області, скажімо, податкового права, а вам потрібен юрист для поділу спільного майна подружжя.

Спеціалізація

Необхідно шукати юриста, що має досвід саме щодо вирішення питань аналогічних вашому.

Рекомендую скористатися сайтом Росправосудие. Там можна подивитися рішення у справах, якими займався конкретний юрист, а також наскільки успішно він ними займався.

Розмір гонорару

В інтернеті є величезна кількість сайтів юристів і адвокатів, на яких вам пообіцяють 100% виграшу справи і при цьому візьмуть оплату тільки за результатом. Погляньте тверезо на речі — який поважаючий себе юрист буде обіцяти 100% виграти справу і ще брати за це оплату після винесення рішення суду? Відповідь-ніякої. Стоять юристи коштують грошей. Однак, великі ціни теж не показник високої кваліфікації. Середня ціна на послуги кваліфікованого юриста зазвичай порівнянна з мінімальними ставками адвокатів у вашому регіоні, але можуть і перевищувати їх у кілька разів. Розмір гонорару повинен залежати не від розміру вашого гаманця або апетитів юриста, а від складності справи.

Оформлення договору

Вкрай не рекомендую мати справу з юристами, які не укладають з вами договір у письмовому вигляді і які не видають вам відповідних документів про оплату послуг за договором. Майте на увазі, що порядні юристи завжди належним чином оформляють договори на юридичне обслуговування та видають платіжні документи. Крім того, ці договори і платіжні документи потрібні вам для стягнення судових витрат.

Як варіант можу порадити оформляти на кожну дію окремий договір на складання позовної заяви, подання інтересів в конкретному судовому засіданні і т. п. Якщо вам щось не сподобається, ви легко заміните юриста. Якщо ж ви заплатите за все справа, то можуть виникнути проблеми з визначенням розміру невідпрацьованого гонорару і з його поверненням.

Довіра

Це, напевно, найбільш істотний критерій вибору. Досить важко описати як вибрати юриста, який вас не «кине», за якими критеріями це можна відстежити. Можу порадити лише одне – при найменших підозрах в порядності шукайте іншого юриста.

Стать

Погоджуся з учасниками проекту — краще чоловік. Жіноча змова ніхто не відміняв.

Бажаю всім успіхів у вирішенні юридичних питань.