Як відкрити візу в Китай


Оформлення візи в Китай стає все більш затребуваною послугою. Туристів приваблює величезну кількість історичних пам’яток Китаю, його мальовничі ландшафти, чудові пляжі і високотехнологічні хмарочоси. Бізнесменів відвідують цю захоплюючу країну в цілях розвитку свого бізнесу. Яка б не була мета поїздки, в будь-якому випадку необхідно відкрити візу в Китай 2017. Термін її оформлення коливається від 3 днів до тижня, мінімальний період перебування становить місяць. Для того, щоб отримати дозвіл на в’їзд, необхідно надати пакет документів, з урахуванням терміну перебування в даній країні і мети візиту. Оформлення візи в Китай для українців – процес не простий, з-за чого, багато воліють звертатися за допомогою в спеціалізовані агентства.
Також хочемо вам порекомендувати відкрити візу в Китай тут privatviza.com.ua
Якщо ви подорожуєте з дитиною, вам також необхідно надати свідоцтво про народження, паспорт і кольорові фото встановленого формату 3*4. Зазначений перелік документів, є не повним, і може змінюватися в залежності від типу візового дозволу, термінів подорожі, та інших факторів. Що стосується документів для робочої візи в Китай, обов’язково має бути запрошення від роботодавця, довідка про прийняття на роботу, довідка про проходження медогляду і т. д. Запрошення повинно бути оформлено відповідним чином. Воно повинно містити інформацію про приглашаемом, мети візиту, про запрошуючій стороні, довідку з місця роботи заявника.
Вартість китайської візи залежить від типу, оформлюваного дозволу і терміновості. Як правило, у вартість візи в Китай для українців 2017 вже включені консульський та сервісний збори. Термінове дозвіл може бути оформлено всього протягом кількох робочих днів. На ціну візи в Китай також буде впливати громадянство. Якщо займатися збором і подачею документів самостійно, то можна трохи заощадити, але будьте готові до того, що вам доведеться зіткнутися з низкою труднощів, особливо якщо ви займаєтеся оформленням в перший раз. Багато вважають за краще трохи переплатити посередникам, але бути впевненими в тому, що візу вони дійсно отримають в призначені терміни.