Як відправити дитину в розвиваючий табір

11-27-2019

Как отправить ребёнка в развивающий лагерь
Дитячий табір — дивовижна країна дитинства, свободи, безтурботності, в якому кожну дитину чекає захоплююча творча програма заходів, комфортні умови проживання. Дитячий оздоровчий табір на живописній території Ботанічного саду вже більше 40 років відкриває двері для своїх маленьких гостей. Абсолютно будь-яка дитина зможе знайти собі заняття до душі. Так само хлопців чекають запальні дискотеки, змагання між загонами і активне громадське життя. Територія дитячого табору обладнана всім необхідним – сучасні, чисті і затишні корпуси (у тому числі для дітей з обмеженими можливостями), стадіони, майданчики для проведення спортивних, розважальних, ігрових заходів.
Також хочемо вам порекомендувати https://startimecamp.com/putevki-v-detskiy-lager/
На порозі літо – яскраве, тепле і обіцяє багато цікавих пригод. Звичайно, відправити його в дитячий оздоровчий табір. У зеленому краю, на території Ботанічного саду, вже більше 40 років відкриває свої двері для дітей літній табір . Чому вибираємо табір в Іжевську. Табір не єдиний дитячий табір Іжевська, але за час його існування сотні дітей стали його вірними прихильниками. Така відданість пояснюється просто – хлопцям тут весело, цікаво і комфортно. Кожна з п’яти літніх змін орієнтована на певний напрямок, тому діти зможуть вибрати для себе цікаве заняття на час відпочинку. Подивіться тільки на список творчих майстер — класів, які пропонуються в літньому таборі для дітей– їм позаздрить будь-який театральний ВУЗ. Всього за одну зміну ваша дитина зможе осягнути ази театрального майстерності і навчитися вільно вести себе перед аудиторією, що допоможе їй не тільки у творчості, але й у житті. Це лише основні напрямки програми відпочинку, пропоновані дитячим літнім табором. Крім них хлопців чекають запальні дискотеки, змагання між загонами і активне громадське життя. Батьки можуть не хвилюватися про комфорт дітей, так як всі вони розміщуються в сучасних корпусах з усіма необхідними зручностями. Зарядка, повноцінний сон і смачне, збалансоване меню дадуть вашій дитині сил на новий навчальний рік. А кожна зміна закінчується тим, що хлопці обіцяють один одному повернутися сюди наступного року і стримують свої обіцянки.
Транспортування дітей входить у вартість путівки. Автобуси надаються комфортабельні, що відповідають правилам перевезення дітей. Реєстрація дітей по загонах проходить на майданчику Російського дому віком відповідно в день заїзду.
Вожатий (студент педагогічного вузу, студ. загону, прошедшй курси вожатського майстерності, мають сертифікати).