Залізничний міст

0
9

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 3 419

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Петрівський залізничний міст є частиною допоміжною транспортної лінії. По ньому кілька разів в добу ходять приміські електрички, а в решту часу вантажні поїзди. Міст був спроектований в 1916 році на честь імператриці Марії Федорівни, яка жила в той час у Києві. Під час революції та другої світової війни міст занепав і був частково зруйнований. Досі його непросту історію можна простежити у різних опорах мосту, відновлюваних протягом декількох десятків років.

Під час війни міст неодноразово піддавався бомбардуванням і за деякими даними був повністю підірваний 1941 року при відступі червоної армії. Після святкування перемоги конструкцію мосту зміцнили і налагодили транспортне сполучення. Однак, сьогодні міст знаходиться не в найкращому вигляді. Насипу моста сильно постраждали під час двох особливо великих повеней, коли паводком були повністю затоплені Лівобережжі та Труханів острів.

Сьогодні він використовується вкрай рідко, в основному для вантажних перевезень. Кілька інженерних проектів пропонували переробити міст для автомобільного сполучення, але відсутність під’їздів до мосту не дозволило їх реалізувати. Петрівський залізничний міст являє собою досить колоритне монументальна споруда, на якому виразно проступає друк історії і безжального часу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here