Житловий будинок на набережній Котельнічеській

192

У 1948 – 1952 роках на Котелинической набережній в місті Москва був побудований житловий будинок. Це «висотна будівля», яке знаходиться в гирлі Яузи. Архітекторами будинку стали Чечулин Д. Н., Ростовський А. К. і інженер Гохман Л. М.

Будівництвом керував Л. Берія. Будівля досягає 176 метрів заввишки, має 26 поверхів і 540 квартир. До будівлі примикає житловий корпус на 9 поверхів, тому все квартир у будинку 700. Всередині є магазини, пошта, квартира-музей Уланової Р. С. і навіть кінотеатр «Ілюзіон».

У цьому чудовому будинку з загостреним дахом та вікнами у вигляді арок, живе безліч знаменитостей. Це заслужені артисти, вчені, режисери та багато інших. Оренда квартир коштує недешево, але орендар отримує відмінні апартаменти, з розкішною, дорогою обробкою, парадними і мальовничим видом з вікна. В будівлі існує режим безпеки, швидкісні ліфти, централізоване видалення пилу, сміттєпроводи і багато іншого. Мешканці можуть здійснювати всі свої справи, не виходячи з дому, завдяки повноцінної інфраструктури.