Бухта Рас Ум Ель Сід

225

Бухта Рас-Ум-Ель-Сід з її прекрасними кораловими рифами є улюбленим місцем дайверів. Її назва означає в перекладі з арабської “материнський мис”. Знаменитий дослідник Жак-Верб Кусто включив ці місця в списку 10 найкращих у світі. Завдяки неймовірній красі підводного світу і величезної кількості підводних морських мешканців море в районі бухти представляє великий інтерес для нирців.

Берегова лінія плавно опускається вниз на глибину близько 20 метрів від поверхні, створюючи дайверам максимально комфортні умови для спостереження за різноманітною життям морських мешканців. В деяких місцях дно знаходиться на великій глибині, тому тут слід пам’ятати про заходи безпеки. Поруч з бухтою знаходиться стіна прекрасних горгоновых коралів.

В численних печерах і гротах ховаються найрізноманітніші морські мешканці, зокрема мурени, крилатки, групери і косяки скляних рибок. Під час сильних течій неподалік від рифу можна зустріти зграї барракуд і тропічних ставрид. Чудовий пляж славиться величезним кораловим стовпом, опускающимся вниз на 60 метрів. Досвідчені дайвери регулярно здійснюють тут нічні занурення.