Бухта Шаркс

124

Бухта Шаркс або Акуляча Бухта — знаменитий туристичний курорт, що знаходиться на території Єгипту в Шарм-ель-Шейху. Акулячої бухта називається через те, що з давніх часів саме сюди рибалки привозили свій улов, в якому часто були акули. Акуляча бухта знайома великою кількістю готелів різного рівня обслуговування, і красою та унікальністю підводного світу Червоного моря.

В районі Акулячої бухти розташовано безліч готелів, причому вони розміщені у три ряди вздовж берегової лінії. За якістю сервісу готелі тут переважно чотиризіркові, і саме тому курорт в Акулячій бухті вважається одним з недешевих. Пляжна зона в бухті в основному належать готелям, є однойменний громадський пляж, де за невелику плату можна отримати не тільки відпочинок на золотому піску, але і шезлонг з парасолькою.

За красою підводного світу цій бухті немає рівних на всьому єгипетському узбережжі.Тут коралові рифи починаються від самого берега, навіть не заходячи далеко в море,ви будете перебувати в суспільстві різнокольорових строкатих рибок. По всьому узбережжю бухти збудовані спеціальні понтони для заходу в Червоне море, так як, корали в Єгипті знаходяться під охороною, і ходити по них суворо заборонено і небезпечно.

Червоне море біля берегів Акулячої бухти добре підходить для заняття сноркелінгом і дайвінгом, для фотозйомок та полювання під водою.На пляжі можна взяти в оренду катер,також вам обов’язково запропонують морську прогулянку на яхті, з можливістю порибалити у відкритому морі.

Одним з розваг в Акулячій бухті є площа Сохо, яка вважається частинкою Європи в Шарм-ель-Шейху. На площі Сохо розташовані дорогі ресторани і бари, нічні клуби, каток, велика кількість магазинів і торгових наметів, де можна придбати сувеніри та єгипетські спеції. У вечірній час на площі збирається багато туристів, які милуються красою різнокольорових світломузичних фонтанів і велично гуляють верблюдів біля входу на площу.