Дельфінарій-океанаріум

0
11

Дельфінарій-океанаріум Анапи – сучасний розважальний комплекс, який з дня свого відкриття користується незмінною популярністю у місцевих жителів та гостей міста. На відміну від багатьох інших місць такого типу, цей дельфінарій працює цілий рік.

Якщо ви любитель підводного світу і морських тварин, то океанаріум саме те місце, в якому вам неодмінно треба побувати. Проходячи по його тунелях, ви здійсніть незабутню подорож по морському дну. Безліч красивих, дивних і навіть небезпечних морських тварин будуть пропливати над вашими головами. Ви зможете майже впритул роздивитися морського хижака — акулу у всій її красі. Яскраві рибки тропічних морів закрутять вас у своєму танку, а застиглі у воді морські ковзани змусять затриматися біля акваріума, щоб зрозуміти – ну як же вони все-таки пересуваються?

Ще одна не менш цікава частина анапського розважального цента — це його дельфінарій. Грайливі морські мешканці продемонструють свої унікальні здібності на радість дорослим і дітям. Гра в м’яч, кульбіти з кільцями, стрибки над водою і головне — дивовижне взаєморозуміння дельфінів та їх тренерів – це те, що викликає бурю захоплення у глядачів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here