Порт Анапи

262

Через порт Анапа здійснюється пасажирське сполучення між всіма портами Азово-Чорноморського узбережжя. Він – незамерзаючий, навігація тут триває цілий рік. Глибини на підхідних фарватерах становлять не менше 6 метрів, а максимальна осадка суден обмежується тільки глибинами біля причалів. Для пасажирських кораблів вона становить 3,5 метрів, а для універсальних вантажних суден – 4,6 метрів.

Основним завданням роботи порту є розвиток регулярних морських пасажирських і вантажних перевезень, а також круїзного туризму на Чорноморському узбережжі. Персонал підприємства забезпечує безперервне цілодобове обслуговування всіх типів яхт та суден, а також надає величезний комплекс послуг для туристів і пасажирів.

Порт Анапа відкритий для заходження кораблів під будь-яким прапором. На його території розташовані служби митного, міграційного та прикордонного контролю. Тут надаються безліч розваг – регулярні рейси прогулянкових яхт і теплоходів, а також дайвінг-центр. У 2005 році в порту побудували штучну бухту, орієнтовану на прийом прогулянкових яхт.