Готель Палас Емірейтс

0
9

Emirates Palace — найрозкішніший готель Абу Дабі. Готель являє собою справжній палац, оточений десятками фонтанів і чарівною територією з пальмами. Біля цього готелю можна сфотографуватися і погуляти, однак якщо ви хочете відвідати інтер’єри готелю, ви можете зайти в нього з гідом.

В готелі Emirates Palace щодня бувають в гостях десятки не тільки високопоставлених осіб, але і простих туристів з Дубая і Шарджі. Все тому, що в готелі знаходиться виставковий центр з макетом розвитку міста та цікавими фотографіями з історії країни. Тут можна побачити які пейзажі були в Еміратах ще 50 років тому, як швидко змінювалася країна протягом декількох років і як ще зміниться

Крім того, інтер’єри самого готелю Emirates Palace воістину вражають. Хол оздоблений сусальним золотом, антикварними меблями і прекрасним світлом. Тут панує бездоганна чистота, тиша і багатство. Навіть у загальному туалеті Emirates Palace на першому поверсі є косметичні засоби престижних брендів. В інтер’єрах холу ви також можете сфотографуватися і трохи відчути себе шейхом.

Просто так самостійно зайти в готель Emirates Palace досить важко, так як якщо ви там не живете, просто на виставку можуть не пропустити. Як правило, цей готель відвідують мандрівники на екскурсії. Поїздка в Абу Дабі з Дубая від більшості туроператорів зазвичай включає відвідування Emirates Palace.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here