Кафе Моцарт

137

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Бари, ресторани, кафе
>
Кафе «Моцарт», одне з найстаріших і найвідоміших у Відні, по праву пишається своєю багатою історією і дивним минулим. Засноване воно було ще в XVIII столітті і вже більше двох століть строго зберігає австрійські традиції якості.

Насправді це не кафе, а величезний класичний ресторан у самому центрі Відня. Тут можна скуштувати найрізноманітніші страви австрійської кухні, але в першу чергу «Моцарт» славиться справжнім віденським кави, а також незабутніми десертами та випічкою.

Тут за традицією збирається інтелігентна публіка, люди мистецтва: співаки, диригенти та музиканти. Знаменитий письменник Грем Грін був завсідником цього кафе. Тут радо приймають всіх – персонал чудово говорить англійською і незмінно уважний до побажань відвідувачів. Влітку на вулиці перед кафе ставлять додаткові столики, а взимку «Моцарт» стає затишним притулком від вітру та снігу, де кожен переймається атмосферою і духом Старого Відня.

Прекрасний інтер’єр, висока якість обслуговування і багата кухня роблять кафе «Моцарт» одним з найпопулярніших місць відпочинку мешканців і гостей австрійської столиці, справжньою «візитною карткою» Вени.