Міст Академії

0
11

Міст Академії був відкритий для пішоходів 19 лютого 1933 року в якості тимчасової споруди. Але, як відомо, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове — вже 80 він з’єднує район Сан-Марко і галерею Академії мистецтв.

Вперше про необхідність будівництва мосту заговорили ще в 1488 році, але пройшло майже чотириста років, перш ніж від слів приступили до справи. Довго велися суперечки, в якому саме місці з’єднати береги, яким способом – мостом або тунелем, поки в 1852 році не прийняли пропозицію інженера Альфреда Невилля, враховуючи його великий досвід в цій області. Через два роки з’явився міст з одним горизонтальним металевим прольотом довжиною 50 метрів, єдиний у своєму роді в Італії. Незважаючи на очевидні зручності, які новий міст приніс городянам, він викликав неоднозначну реакцію. Його конструкції, що нагадують промислові, ніяк не вписувалися в історичний вигляд району. Врешті-решт, було вирішено замінити його на кам’яний. Напередодні нового будівництва міст Невилля розібрали, а на його місці всього за 37 днів звели дерев’яний. Тепер міст Академії перетворився в легке аркова споруда довжиною 48 метрів.

З обох боків мосту до його центральній горизонтальній майданчику ведуть сходи. Металеві поручні обвішані замочками – закохані у всьому світі саме так намагаються символічно скріпити свої почуття. Влада Венеції всіляко борються з цією традицією, але замочки з’являються знову і знову. Піднявшись на найвищу точку мосту, не забудьте повернутися на 360 градусів навколо себе – у ваше поле зору потрапить маса визначних пам’яток.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here