Музей іграшок

236

Музей іграшок в Празі – це гарантоване подорож у дитинство для дорослих і казковий світ для дітей. Цей музей має одну з найбільших у світі колекцій іграшок.

Казкова краса чеської столиці знаходить своє продовження в музеї, який теж інакше, як казковий, і не назвеш. Частина старовинного будинку, віддана під музей, тільки підкреслює атмосферу чарівництва. Тут чекаєш дива, і воно трапляється. Іграшки оточують тебе з усіх сторін. Вони різні: великі і маленькі, старовинні і сучасні, яскраві і зовсім непримітні. Їх об’єднує одне: вони дітям дарують радість, а дорослим – щемливе і одночасно солодке почуття ностальгії по дитинству.

Творцем іграшкового царства став режисер Іван Штайгр. Він зібрав чудову колекцію, де є ляльки буквально всіх часів і народів, різні конструктори, дорогі нашому серцю плюшеві ведмедики, солдатики, машинки і ще багато-багато всього, чого навіть і назва не завжди підбереш. Особлива частина музею присвячена ляльці Барбі. Тут представлена знаменита лялька у всіх можливих образах. Кількість цих красунь тут вимірюється тисячами. Не обійшлося, звичайно, і без Кена, головного супутника Барбі. А ще безліч предметів, без яких життя Барбі уявити просто неможливо: її будиночки, машини, посуд, прекрасні сукні й сумочки – загалом, всі атрибути «красивого» життя.