Острів Хон Там

107

Острів Хон Там – райський куточок неподалік від популярного туристичного узбережжя Нья Чанга в Південному В’єтнамі біля берегів Південно-Китайського моря. Інше популярне назва острова – «Шовковий острів». Є багато версій, чому йому дали таке поетичне ім’я, але майже напевно це пов’язано з незвичайними білосніжними пляжами і завжди м’яким, пологим спуском у воду. Від материка до острова ходить паром, дорога в загальній складності займає близько 15-20 хвилин і коштує сущі копійки.

Весь острів орієнтований на надання морського, спортивно-водного та пляжного відпочинку всім відвідувачам. Пляжі обладнані всім вимогам сучасного сервісу і комфорту, на них є дерев’яні лежаки і парасольки. Уздовж усього узбережжя розставлені альтанки з солом’яними дахами. Кілька ресторанів обслуговують туристів будь-кухнею, починаючи від традиційної в’єтнамської та закінчуючи європейської та всілякою екзотикою.

На острові Хон Там кожен знайде для себе дозвілля на власний смак і можливості. Тут можна політати на парашуті і дельтаплані, полазити по горах, зайнятися віндсерфінгом, покататися на водних лижах або мотоциклі, зайнятися риболовлею або підводним вивченням рифів. Окреме розвага острова Хон Там – маленькі різнокольорові табору з вогнищами. Прийшовши до одного з них, гість острова може ніч безперервно пити вино, їсти запечене м’ясо і розважатися і спілкуванням з іншими туристами.