Оздоровчий комплекс Кальдеа

230

Кальдеа – унікальний термальний оздоровчий центр, який містить в собі абсолютно все для комфортного відпочинку і оздоровлення. У Кальдеа, найбільшому центрі гірських термальних вод в Європі, вас чекає безліч можливостей провести час з коханою людиною, з сім’єю або з друзями. Опинившись у неймовірно красивому місці в серці Піренеїв, ви відразу відчуєте,
як зникає повсякденність.

Оздоровчий центр знаходиться на території загальною площею 600 квадратних метрів. Весь комплекс вкритий банею, зробленими зі скла, що надає йому особливу видовищність. Оздоровчий комплекс містить у собі безліч басейнів різної глибини, що імітують хвилі, з штучною течією і без нього, різні водоспади, водні каскади, десятки сучасних душових і джакузі.

Термальні води Кальдеа виносяться на поверхню при температурі 70 ºC і мають
особливими властивостями. До їх складу входить сірка, мінеральні солі, натрій, а також вони збагачені
термальним планктоном. Ці води надають болезаспокійливу, ранозагоювальну, протинабрякову та антиалергенне дії.

Крім аквапарку, термальний центр включає в себе сауни і лазні різних типів. Інноваційний оздоровчий комплекс містить десятки соляріїв, салонів масажу, різноманітні спортивні комплекси. Тут також є власний тенісний клуб, кілька ресторанів, що пропонують широкий гастрономічний вибір, а також оглядовий майданчик, магазин екологічних продуктів і торгова галерея.