Площа Зброї (Гавана)

0
9

Площа — це класичний початок кожного середньовічного міста в Іспанії. Традиція починати будівництво населеного пункту з розмітки центральній площі прийшла на Кубу разом з іспанцями. Спочатку на місці Plaza de Armas проходили навчання іспанської армії, а потім, у 1828 році це місце було перетворено в «Площа зброї». У центрі її була встановлена каплиця El Tempo, яка збереглася і до наших днів. Щороку в день покровителя Гавани, Святого Крістобаля, того самого Христофора Колумба, що відкрив Новий Світ, жителі Гавани приходять до каплиці. Вважається, що, якщо обійти три рази довкола старої сейба, що росте у каплиці, і загадати бажання, то воно неодмінно збудеться.

У центрі площі встановлено пам’ятник Карлоса Мануеля де Сеспендесу, «батька нації». Саме Сеспендес першим відпустив на волю своїх рабів.

Сьогодні «Площа зброї» — це одне з центральних місць на карті туриста. Більшу частину площі займають букіністи зі своїми лавками, продавці картин і глиняних горщиків, ворожки, танцівниці і просто бабусі в косинках і окулярах з самокрутками, затиснутими між зубів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here