Пляж Макримос

221

Пляж Макримос – популярний грецький пляж, призначений для сімейного відпочинку. Макримос розташований на північно-східному березі острова Тасос, в декількох кілометрах від містечка Ліменас.

Від інших пляжів острова Тасос Макримос відрізняється продуманою інфраструктурою і впорядкованістю. На пляжі присутній весь спектр розваг – тут можна пограти в теніс і пляжний волейбол, зайнятися дайвінгом або прийняти участь в безлічі інших забав. Тут для кожного члена сім’ї знайдеться заняття до душі. Поруч з пляжем розташовуються численні бари і ресторанчики, де можна перекусити. Також поблизу розташований комфортабельний готель.

Крім того, Макримос одноголосно вважається найчистішим пляжем на острові. У 2004 році йому був присуджений “блакитний прапор” – спеціальна нагорода, яка видається Європейським комітетом по туризму. Лише кращі пляжі Європи можуть похвастатися такою нагородою. Без перебільшення можна сказати, що Макримос – кращий пляж Тасоса, а крім того – один із самих чистих пляжів у всій Греції.