Пляжі Авсаллар

70

Пляжі Авсаллар в турецькій провінції Аланья розтягнулися вздовж узбережжя Середземного моря більш ніж на три кілометри. Власне це і є узбережжі, адміністративно відноситься до міста Авсаллар, а вже відповідно з територіями, що займають готелі, берег розділений на безліч пляжів. Тут збудовано велику кількість готелів, які розташовані як безпосередньо в прибережній зоні, так і через дорогу від моря, ближче до міста.

Авсаллар знаходиться в 25 кілометрах (15 милях) від Аланії і в 105 кілометрах (65 милях) від Анталії. Місцеве населення, за різними даними, становить від 9 до 12 тисяч жителів. Велика частина жителів зайнята в туристичній сфері, однак Авсаллар славиться ще й тим, що тут вирощують цитрусові. Правда, у зв’язку з розширенням площ під забудову готелями, останнім часом довелося скоротити площі під розвиток фермерського господарства.

Пляжі Авсаллар забезпечують роботою значну кількість кафе і ресторанів, яких вздовж усього узбережжя розмістилося просто безліч. Однак це безліч забезпечує здорову конкуренцію, і туристам залишається лише вибрати відповідне собі по кишені і рівню обслуговування місце для відпочинку, під час перебування на сонячному пляжі.

Вхід у воду в різних місцях відрізняється. Можна підібрати пляж, де вже буквально через п’ять метрів входу в море дна вже не дістати – тут себе комфортно почуватимуться любителі поплавати. У теж час, сім’ї з маленькими дітьми можуть відвідати пляжі, де дуже пологий вхід в морську воду, і, відповідно, практично без побоювання, під мінімальним наглядом, можна дозволити дітям гратися у воді. Варто відзначити, що на деяких пляжах Авсаллар присутній привізною пісок вищої якості.