Пляжі Саман

256

Самана – півострів, розташований на північному сході Домініканської республіки, що славиться своєю мальовничою природою і чистими піщаними пляжами. В Самані розташовані найпопулярніші курорти острова Гаїті.

Пляжі Саман просто дивно красиві і нагадують справжній тропічний рай. На узбережжі росте безліч пальм, а берегова лінія утворює безліч чистих лагун під час відливу. Тепле Карибське море, що оточує Саману з трьох сторін, породжує дивно м’який клімат, просто ідеальний для відпочинку. У морі плаває безліч дельфінів і ламантинів, а навесні можна навіть побачити зграї горбатих китів, які припливають сюди для народження потомства.

Природа навколо пляжів вражає своєю різноманітністю. Узбережжя Саман буквально всіяне пальмовими лісами, печерами і водоспадами, які можна досліджувати без усякого побоювання.

Також пляжі Саман радують комфортом – цей регіон спеціалізується на туризмі, тому відпочиваючих чекає сервіс найвищого рівня. Готелі, басейни, бари і ресторанчики, а також безліч екскурсій в Самані є все, щоб задовольнити найвимогливіший смак. Це чудове місце для тихого сімейного відпочинку біля моря.