Театр Естради

230

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 3
  • регіону 42 207

Московський державний театр Естради був відкритий в червні 1954 року групою провідних артистів московської естради, на чолі якої стояв М.П. Смирновый-Сокольський – народний артист РРФСР. Взимку 1961 року він вдруге перерізав червону стрічку, коли театр переїхав на нове місце близько Берсеневській набережній, де він і працює донині.

Театр Естради постійно знаходиться у творчому пошуку, на його сцені все частіше стали з’являтися нові концерти та вистави, ювілейні програми і творчі вечори артистів найрізноманітніших жанрів.

Театр вже дуже багато років займається благодійною діяльністю – організовує святкові вечори і концерти для учасників і очевидців Великої Вітчизняної війни, пенсіонерів та інвалідів, а також вихованців дитячих будинків та інтернатів.

Свій ювілейний, 50-й сезон він зустрів у прекрасному оновленому інтер’єрі – були переобладнані гардероб і фойє, а також створено невелике театральне кафе і замінено крісла в залі для глядачів (вперше за 20 років). Сьогодні театр може пишатися сучасної світловою апаратурою, відеосистемою і звуковим супроводом.