Центральний ринок

195

  • Дивитися фотографії:
  • туристів 2
  • регіону 7 985

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Центральний ринок у Сієм Ріпі розташований на перетині вулиць Сиванза і Ахамин. Тут ви знайдете величезний вибір фруктів за дуже низькими цінами, найпопулярнішими з яких є – манго, ланганы, мангустины і екзотичні кавуни. Також особливою увагою туристів користуються яблука в сеточках для експорту, вони виглядають досить презентабельно і естетично.

На центральному ринку налічується близько 120 торгових кіосків, де ви зможете придбати одяг та різні сувеніри – прикраси зі срібла, антикваріат, дорогоцінні камені і золото, а також латунні божества ручної роботи. У великих торгових павільйонах ринку вам видадуть спеціальний сертифікат на дорогоцінний виріб, а справжність металів і каменів підтвердять спеціальними пробами. Особливим інтересом у туристів користується унікальний місцевий напій – рисова горілка, є досить цікавим сувеніром з фортецею близько 50 градусів.

Ринок відкривається дуже рано, приблизно о 6 годині ранку. Розплатитися за товар ви зможете як риелями (офіційна валюта Камбоджі) так і доларами.