Вулиця Кертнерштрассе

186

Вулиця Кертнерштрассе знаходиться в самому серці Відня. Вона по праву вважається самою ідеальною вулицею для шопінгу. Ця пішохідна вулиця, названа на честь південної австрійської провінції Каринтія, є місцем зосередження найвідоміших брендів і марок, сусідніх з ювелірними салонами і магазинами дорогих годин.

Починається Кертнерштрассе на півдні з Карлової площі і закінчується біля площі Стефана, також закритою для проїзду на автомобілі. Найстаріша будівля тут – палац Естерхазі, в якому зараз знаходиться казино і кабінет приватного психотерапевта. Навпроти будівлі Віденської опери знаходиться відомий готель “Захер” (“Sacher”), в якому обов’язково потрібно спробувати знамените тістечко “Original Sacher-torte” або прийняти шоколадну ванну в Spa-салоні.

Трохи далі по вулиці стоїть Мальтійська церква в стилі бароко, відкрита в 1998 році після тривалої реставрації. А на перетині з вулицею Graben знаходиться колода XV століття, утыканное цвяхами. Вважається, що кожен коваль, покидав Відня, повинен був вбити в це колода цвях на щастя. Якщо йти сюди за покупками, то варто відвідати універмаг “Штефль”, в якому продаються самі останні колекції іменитих будинків мод Європи. Крім універмагу на вулиці знаходяться відомі магазини одягу, аксесуарів, скла, фірмовий магазин “Svarovski”, кілька готелів і кілька маленьких кафе, що пропонують смачну віденську випічку.