Печери Піратів, Заячий острів

241

Печера Піратів – це прекрасна морська печера, яка знаходиться на південно-сході Аланийского півострова біля міста Мармарис. Потрапити сюди можна тільки з боку води, її простір досить просторе, тут сміливо зможе поміститися невеликий туристичний катер. Дійшли до нас турецькі легенди свідчать, що саме в цьому місці знаходилося піратське укриття. У цій печері вони вивантажували і зберігали награбовану здобич, а також ховалися від погоні.

Вважається, що в далекому минулому в Печері Піратів існував прохід, довжина якого становила 150 м. Він нібито вів у фортецю, розташовану неподалік. На жаль, в наші дні його не вдалося знайти – обвали і руйнування, що сталися за довгі століття існування печери, стерли з лиця землі цей прохід, залишивши про його існування тільки легенди.

В глибині печери ви зможете знайти багато монет і дивних уламків, чим нагадують уламки черепів. Туристам надається унікальна можливість взяти участь у стилізованих розкопках і взяти знайдені речі з собою. Менш поширена назва цього місця – Печера Дівчат.