Менара Куала-Лумпур

0
9

KL Tower Menara телевізійна вежа Менара в Куала-Лумпур – одна з головних визначних пам’яток столиці Малайзії. Вежу Менара видно відразу, з багатьох місць центру міста.
Відвідувачів у вежі KL Tower Menara багато, але дуже добре організована чергу до каси. Співробітники вежі Менара заздалегідь консультують щодо вибору квитків і навігації по башті що і де знаходиться і які послуги і розваги пропонує комплекс Менара. Квитки в KL Tower Menara на вибір; є Combo A, B і С та інші стандартні пропозиції (вартість від 23 до 99 Малайських рінггітів, заздрості від дня та купонів на знижку) і два основних пропозиції. Перше з відвідуванням відкритої оглядового майданчика вежі Open Desk (вартість 155 Малайських рінггітів), у вартість також входить відвідування закритій оглядового Observation Desk, Mini Zoo, XD Theatre, F1 Simulator, Blue Coral Aquarium. Друге речення Observation Desk за 115 Малайських рінггітів, у вартість входить всі перераховані послуги крім відкритої оглядового майданчика Open Desk телевізійної вежі Менара Куала-Лумпур. Ми вибрали перше речення за 155 RM, але подивилися тільки відкриту і закриту оглядові майданчики вежі Menara, інші опції не встигли подивитися, т. к. були обмежені за часом. Ми ще хотіли повечеряти ресторан у вежі, не встигли. Вибирайте побільше час для відвідування вежі Менара. На відкритому оглядовому майданчику Open Desk є місце для фотосесій, ось де можна «вляпатися» в чергу, багато любителів селфи. Добре є працівники-фотографи, які знають хороші місця для фото і безкоштовно допомагають зробити гарні фото і не затримуватися в скляному кубі Open Desk. Звичайно за додаткову плату Вам запропонують зробити професійну фотосесію з видом на вежі Петронас і на красиві краєвиди міста Куала-Лумпур.
У вежі KL Tower Menara багато ігрових кімнат, атракціони, кінотеатр, F1 симулятор, кафе, магазини, зоопарк, акваріум. В цілому, вежа Менара Куала Лумпур буде дуже цікава дітям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here