Містечко Дальян

221

Даламан – місто в Туреччині, один з районів якого – Дальян. Місто Даламан розташований в провінції Мугла, на березі Середземного моря. Це великий туристичний центр, де подорожуючі можуть розслабитися і зайнятися своїм здоров’ям.

Дальян розташований на однойменній річці, поблизу впадання її в Егейське море. В околицях міста можна зустріти численні археологічні розкопки, пам’ятки античних часів: руїни міста Кавн, лікійські поховання.

Тут знаходиться і озеро Койджегиз, яке визнано дивом природи. Його живлять 7 джерел, завдяки яким озеро ніколи не пересихає. Тут можна зайнятися серфінгом, вітрильним спортом, риболовлею і веслуванням. Також не можна приїхати в Дальян і не побувати на річковий прогулянці. Перед Вами відкриється захоплюючий вид на дельту Дальян, звивисте русло якої створить враження гігантського водного лабіринту.

Але центром тяжіння туристів є, звичайно, грязьові ванни. Вважається, що вони корисні при ревматизмі, попереково-крижового радикуліті, артриті, і т. д. Їх слід приймати 3 рази в день протягом 40-45 хвилин протягом одного тижня.