Пляжі Сканеса

92

Ськанес – прекрасний туніський курорт, який тягнеться по узбережжю протягом 6км. Ця курортна зона пропонує різноманітний відпочинок, починаючи від активної нічного життя, з різноманітними нічними клубами на будь-який смак, до затишних кафе під відкритим небом, з кавою, кальяном, дивовижними, екзотичними напоями.

Атмосфера невимушеності та легкості панує в Сканесе; кожен знайде собі підходяще заняття в цьому прекрасному місці. Можливі прогулянки на яхтах і конях, місця з історично цінними пам’ятками, підводне плавання і гольф-майданчик — всі ці розваги знаходяться або на самому курорті, або у безпосередній близькості з ним.

На цьому курорті існує безліч готелів з різною кількістю зірок, різними особливостями і родзинками, тому кожен може вибрати собі щось підходяще: відокремлене місце або шумне, першокласний номер або недорогий, але якісний варіант.

Курорт оформлений в дуже цікавому стилі: забудовники вдавалися до старих архітектурних прийомів, чому курорт переносить нас у часі і створюють чудову традиційну атмосферу Тунісу в його минулі часи.