Місто помідорів

109

У провінції Анталія розташований прекрасний містечко Кумлуджа, також відомий як «місто помідорів». Свою другу назву він отримав завдяки плідним грунтів, на яких добре ростуть помідори і кавуни. В центрі міста розташована рівнина, яка оточена з трьох сторін горами і спрямована на північ від середземноморського узбережжя. Північна частина Кумлуджа являє собою гори і пагорби. Літо тут сухе і жарке, а зима волога і прохолодна, що характерно для середземноморського району.

На тутешньому узбережжі ніколи не буває снігу, чого не можна сказати про гори. У такому сприятливому кліматі можна цілий рік вирощувати під склом овочі і фрукти, що і є основним заняттям поряд з апельсиновими деревами. Завдяки цьому «місто помідорів» є досить успішним районом провінції Анталья.

Побувавши в цьому місці, ви зможете насолодитися прекрасними пейзажами, в яких об’єднані і рівнини, і гори, і плантації соковитих овочів, і, звичайно ж, море. На території міста Кумлуджа розташований ряд історичних об’єктів, серед яких залишки стародавніх поселень Коридалла, Олімпос, Идебессос, Гадай і Родиаполис.