Пляжі Сімеїзу

200

Пляжі Сімеїзу – популярні галькові пляжі, розташовані на південному березі Кримського півострова, в містечку Сімеїз. Пляжі користуються величезною популярністю серед відпочивальників, і це перетворює Сімеїз в один з найпопулярніших морських курортів України.

Всього в Сімеїзі більше десятка різних пляжів. Самий великий і комфортний знаходиться біля скелі Діва. Вхід на пляж безкоштовний, а узбережжя обладнано всіма зручностями, кабінками для перевдягання, парасольками, шезлонгами, туалетами і душовими. За невелику суму доступні майже всі пляжні розваги – прогулянки під вітрилом або на катамарані, катання на водному мотоциклі, плавання з аквалангом. Крім цього, біля пляжу розташована красива набережна, уздовж якої побудовані численні кафе та магазинчики. Також неподалік знаходиться місцевий аквапарк – з басейнами, водними гірками та іншими розвагами.

Також в Сімеїзі розташований найбільший на території України “дикий пляж”. Він користується неабиякою популярністю ще з п’ятдесятих років двадцятого століття, коли нудисти приїжджали сюди зі всього СРСР. З початку дев’яностих це місце облюбували купальники нетрадиційної сексуальної орієнтації.

В цілому, пляжі Сімеїзу – відмінне місце для спокійного літнього відпочинку. Чисте тепле море і комфортні умови приваблюють сюди безліч відпочиваючих.