Станція метро Динамо

202

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Станція метро “Динамо” входить до складу Замоскворецької лінії. Вона розташована на Ленінградському проспекті біля Петровського парку і стадіону “Динамо”, від якого станція і отримала свою назву.

“Динамо” було відкрито в 1938 році в числі інших станцій Замоскворецької лінії, які склали другу чергу столичного метрополітену. Два вестибюлі станції виходять на Ленінградський проспект – один безпосередньо до південної трибуни стадіону, а другий – в бік вулиці Нова Башиловка. Наземні вестибюлі станції є найбільшими спорудами подібного роду в Москві і вважаються пам’ятками культури. Величні павільйони, обрамлені потужними колонами, піднятими на тераси, прикрашені ліпниною зовні і барельєфами на спортивну тематику всередині.

Онікс, піщаник, мармур різних кольорів активно використовувалися в оформленні дорожнього залу станції, яка стала візитною карткою всього московського метрополітену. Пілони ділять простір на три зони, а стіни залу прикрашені фарфоровими рельєфами із зображеннями різних видів спорту, починаючи від футболу і закінчуючи альпінізмом.

Щодня “Динамо” бере на себе значну частку всього пасажиропотоку московського метро, тут буває більше 100 тисяч осіб на добу.