Станція метро Динамо

0
11

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Станція метро «Динамо» входить до складу Замоскворецької лінії. Вона розташована на Ленінградському проспекті біля Петровського парку і стадіону «Динамо», від якого станція і отримала свою назву.

«Динамо» було відкрито в 1938 році в числі інших станцій Замоскворецької лінії, які склали другу чергу столичного метрополітену. Два вестибюлі станції виходять на Ленінградський проспект – один безпосередньо до південної трибуни стадіону, а другий — в бік вулиці Нова Башиловка. Наземні вестибюлі станції є найбільшими спорудами подібного роду в Москві і вважаються пам’ятками культури. Величні павільйони, обрамлені потужними колонами, піднятими на тераси, прикрашені ліпниною зовні і барельєфами на спортивну тематику всередині.

Онікс, піщаник, мармур різних кольорів активно використовувалися в оформленні дорожнього залу станції, яка стала візитною карткою всього московського метрополітену. Пілони ділять простір на три зони, а стіни залу прикрашені фарфоровими рельєфами із зображеннями різних видів спорту, починаючи від футболу і закінчуючи альпінізмом.

Щодня «Динамо» бере на себе значну частку всього пасажиропотоку московського метро, тут буває більше 100 тисяч осіб на добу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here