Станція метро Річковий вокзал

0
8

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Станція «Річковий вокзал» є кінцевою на Замоскворецькій лінії метрополітену Москви. Вона розташовується за станцією «Водний стадіон», перпендикулярно вулиці Фестивальній, в столичному районі Лівобережний Північного адміністративного округу.

Станція має колонну трьохпрольотну дрібного закладення конструкцію, побудовану за типовим проектом і названу Північного річкового вокзалу. Це одна з найбільш перевантажених станцій метрополітену міста. Станція «Річковий вокзал» споруджено під час правління Хрущова, коли в будівництві робився акцент на усунення надмірностей. У зв’язку з цим оформлення її досить скромне. Ця станція вважається унікальною в області палеонтології: оздоблювальний камінь колон містить невелику кількість скам’янілостей — раковин наутілусів і амонітів.

Два наземних вестибюля ведуть до обом сторонам Фестивальній вулиці. Неподалік знаходяться такі пам’ятки, як Парк Дружби 1957 року; Північний річковий вокзал 1937 року, який є пам’ятником архітектури і символом Москви; кінотеатр «Нева» і храм ікони Божої Матері «Знамення» 19 століття.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here