Станція метро Царицино

97

  • Дивитися фотографії:
  • регіону 42 207

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція «Царицино» відноситься до Замоскворецької лінії метро міста Москва. Розташовується вона між станціями «Орехово» і «Кантемировская».

Станція була заснована в складі ділянки «Каширськая» — «Орехово», день її відкриття припадає на 30 грудня 1984 року. Однак з-за відновлювальних робіт, пов’язаних з осіданням шляху, ділянка з наступного дня був перекритий і відновив свою роботу лише 9 лютого 1985 року. Раніше станція «Царицино» носила назву «Леніно», яке їй було дано за назвою району Леніно-Дачне. Сьогоднішня назва станції було дано їй по музейному заповіднику «Царицино» і Царицынскому парку, розташованим поруч.

В оформленні станції використані червоний і жовтий мармур, а також мозаїчні вставки, присвячені радянській техніці та науці. Великі панно, присвячені Москві, виконані з флорентійської мозаїки і втілюють силуети заводських труб і цехів, Щуковской вежі і башт Кремля.

На даний момент вихід в місто відбувається по підземних переходах, спрямованим на платформі «Царицино» і вулицями Товариська, Луганська, Каспійська.