Церква Сан Рома

0
11

Церква Сан Рома була побудована в 1522 році. Спочатку архітектурний ансамбль будівлі був представлений каталонсько-готичним стилем. Центр міста у той час перемістився ближче до узбережжя, і церква Сан Рома замінила собою стару, що знаходиться в глибині церква Mare de Déu de Les Alegries. Так як узбережжі весь час піддавалося нападам алжирських і турецьких піратів, нова церква, крім іншого, повинна була служити ще і в якості притулку від набігів. Дзвіниця була оточена стіною з бійницями, і потрапити всередину неї можна було тільки через ворота з розвідним мостом, перекинутим через глибокий рів.

На початку XX століття парафіяни вирішили перебудувати церкву. Роботи по реконструкції були початі в 1914 році. Вони здійснювалися архітектором Бонавентурой Конилл-і-Монтобио. Готичний стиль був збережений як основа, і до нього були додані елементи модернізму. В образі будівлі з’явилися риси візантійської, мусульманської культур, а також епохи Ренесанс. Незабаром, у 1920 році, в Сан Рома була заснована церковно-парафіяльна школа.

На жаль, більшість модерністських будівель міста було зруйновано під час громадянської війни 1936 року. Будівля церкви також постраждало, і сьогодні лише вціліла капела del Santíssim зберегла риси реконструкції 1914 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here