Яхта Барбосса

101

На одній з центральних пристаней Турецького курорту Анталія варто, причалившая до берега, піратська яхта «BARBOSSA». Вона виконана в стилі саги «Пірати Карибського моря». Хоча саме металеве судно, його борт зовні пофарбований під дерев’яні дошки, а зсередини — оброблений цим деревом. Це один з кращих розважальних центрів для дітей та дорослих, розташований на кораблі.

Після прибуття в порт вам запропонують піднятися на судно по дерев’яному трапу, де вас зустрінуть пірати (висококваліфіковані аніматори). Коли всі відвідувачі зберуться на борту, корабель відчалить від пристані і почне свій шлях уздовж узбережжя Анталії. В цей час аніматори проводять веселі конкурси серед дітей і дорослих, а коли яхта зупиняється на стоянках, є можливість поринути в море.

Під кінець подорожі на нижній палубі проходить пінне розважальне шоу, і всі бажаючі можуть з задоволенням попустувати. На останній стоянці дітей чекає участь у пошуках скарбу, після чого всі, хто хоче скупатися — стрибають за борт і підпливають до берега. А тих, хто не хоче пірнати у воду, або не вміє плавати — на берег доставить човен.