Як тонувати вікна

Как тонировать окна
Як затонувати вікна власними силами і які інструменти для цього потрібні.
Також хочемо вам порекомендувати tonirovka24.com.ua
Як затонувати вікна своїми руками.
Ми не будемо розписувати процес вибору плівки, так як це завжди робиться індивідуально для кожного приміщення, виходячи з ваших вимог і потреб. Єдине, що потрібно врахувати — тонувальна плівка повинна бути належної якості. Не купуйте плівку в супермаркетах, якщо хочете все зробити якісно. Майстри по тонуванню використовують спеціальний розчин для тонування, але вартість його вельми велика. І якщо у вас обмежений бюджет, то цілком підійде розчин миючого засобу або дитячого шампуню з водою — приблизно половину наперстка на 1 літр води. Засіб має містити якомога менше щелоча (pH). Цей інструмент знадобиться вам для очищення вікна і подальшої вигонці вологи з-під плівки. На деяких ресурсах в мережі показують використання звичайної кредитної картки, але ми б не рекомендували цього робити, так як є ймовірність пошкодити плівку.
Найголовніше в процесі тонування — чітко слідувати пунктам рекомендації, акуратним і не поспішати. Заміряйте ширину і висоту світлового прорізу (скла) і до всіх параметрів додайте 3 — 4 сантиметри для припуску. Після чого розмотайте рулон плівки на рівній поверхні і по лінійці відріжте ножем необхідний розмір.
Дуже ретельно очистіть поверхню скла від пилу, плям і інших забруднень. Для цього необхідно нанести на скло мильний розчин, потім видалити розчин гумовим шпателем. При необхідності повторити 2 — 3 рази.
Нанести мильний розчин на чисту поверхню скла. Акуратно видалити з плівки захисний шар (лайнер) і рясно змочити розчином клейку сторону. Це необхідно для того, щоб на час нейтралізувати клей, для кращого ковзання плівки по склу.
Прикладіть плівку клейовою основою на скло і акуратно руками, розрівняти по всій поверхні так, щоб з країв не було зазорів.
Середнім зусиллям виганяйте вологу гумовим шпателем від центру до країв. Після вирівнювання обріжте виступаючі краї плівки в місцях дотику скла з гумовим ущільнювачем. При необхідності розгладьте шпателем краю плівки по периметру.
Дані рекомендації несуть ознайомлювальний характер та немає 100% гарантії довгої служби такої тонування. І якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, то краще звернутися до професіоналів.
Наша компанія професійно займається тонуванням вікон будь-якої складності: від вікон квартир, балконів та лоджій до тонування висотних будівель. У штаті компанії працюють досвідчені майстри.
Тонування балконів, лоджій, вікон квартир і приватних будинків.
Декорування скла і офісних перегородок плівкою.
Бронювання вікон ударопрочной захисною плівкою.