Аеропорт Мюнхен

97

Аеропорт Мюнхена імені Франца-Йозефа Штрауса розташований в 40 кілометрах від Мюнхена, в Німеччині, між містечками Ердинг і Фрайзінг. Був побудований замість старого аеропорту, який перестав справлятися з потоком пасажирів. Є найбільшим на півдні Німеччини і другим за величиною в країні. Складається з двох терміналів, один з яких використовувався з 1960 років, а інший був побудований в 2003 році. Аеропорт є одним з найбільш завантажених у Європі. Тут базується найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa.

В аеропорту розташовані дві злітно-посадочні смуги, довжина яких становить 4 кілометри. Аеропорт приймає рейси з майже 250 міст не тільки Європи, але й інших континентів. Тут існує пряме повітряне сполучення з Москвою, Санкт-Петербургом, Волгоградом. Щорічно аеропорт обслуговує близько 10 мільйонів пасажирів.

Крім стійок реєстрації та залів очікування, тут розташовані ресторани і кафе, бутіки і магазини, два супермаркети, а також фітнес з сауною і басейном. На території аеропорту також є аптека, банки, інтернет-кафе.