Аеропорт Пекін Capital PEK

128

Аеропорт Пекін Capital PEK — головний міжнародний аеропорт Китаю. Другий по завантаженості аеропорт у світі, який є абсолютним лідером в Азії за обсягом пасажирських перевезень. Один з найбільших і сучасних аеропортів у світі.

Аеродром розташувався в 32 кілометрах від Пекіна. Перша будівля терміналу, побудована в 1958 році, збереглося і сьогодні, виконуючи функції VIP – терміналу. Другий термінал взяв на себе функції з пасажирських і вантажних перевезень, а третій, будівництво якого було приурочено до відкриття пекінської Олімпіади, дозволив Пекіну вийти в лідери за обсягом пасажирських перевезень.

Сьогодні третій термінал втілює тріумф китайських технологій – сучасні системи сортування та видачі багажу, величезні холи, 240 ліфтів, новітні системи безпеки і 7000 паркувальних місць роблять це будівля прикладом для архітекторів у всьому світі.

Пекінський аеропорт став найбільшою транспортною артерією Азії, звідси можна полетіти у всі кінці світу. Крім того, аеропорт постійно збільшує кількість прийнятих літаків, внаслідок чого мерією Пекіна було прийнято рішення про будівництво нових злітних смуг і ще одного терміналу, який зробить Пекін найбільшим аеропортом світу.